goodgood

Svakodnevni pčelarski razgovori

Re: goodgood

PostPostao/la crnii » 11 sij 2018, 22:04

ciko pcelar je napisao/la:POslat ce ti pouzecem ako se dogovorite .Nezmam koliko je minimalna kolicina. Kutija ima 12 kg,pakovano jedinicni 1 kg.
Ja narucim za sebe i za jos nekoliko pcelara i ja stavljam na 100 kg secera 6kg kvasca.
Medno

Fala lega :-D

Zvone je napisao/la:Danas su pcele dobile po ovu pogacu cca 2 kg svaka vidicu za koliko ce je maznut. Drustva su vitalna i jaka ali godina katastrofa vidićeš mraza i leda u 4 mjesecu.

Izist će one to brzo, kako je krenulo, daleko je 15.3. i novi nektar.
Ja danas došo do 120 kg, valjd će mi biti dosta još jedna runda od 40 kg.
Dobro je napisano..hrani da prežive, hrani za poticaj, hrani za zim. zalihe, hrani nukleuse..samo hrani. A kad pljusne mraz, opet hrani :cry: :???:

Za ljepljenje, Zvone ljepi se u mješalici, a jbg, ja otprilike kad ubacim sve unutra, jednom stanem i špahlicom postružem, pred kraj mješanja. Mješa se oko 10-15 min i istresem i postružem što je ostalo zaljepljeno. Izlupa se ta smjesa solidno u mješalici, poslije kada se valja nema razlike nezaljepljenog i zaljepljeno što je negdje bilo.
Najbolja je profi-mješalica, kome je potrebna.
pozz
crnii
Guru
Guru

PostPostao/la Zvone » 13 sij 2018, 10:40

Napravljeno 500 kg pogaca tezine cca po 2.5kg. Muka Isusova je ovo ljepljenje za mjesalicu. Idemo dalje...
Zvone
Majstor
Majstor

PostPostao/la vusobegood » 13 sij 2018, 11:31

Zdravko123 je napisao/la:
dario22 je napisao/la:ja dodajem čaj kamilica i livadno cvijeće, moj bijeli luk, c vitamin, domaći jabučni ocat i šećer..bez germe...

:lol: :lol: :lol:
Ma daj... ideš..., a Poleosport Zg. nudi vrhunske Scitec Nutrition izolate, koncentrate, hidrolizate - proteine za bodybildere, multivitamine, omege... :lol: :shock: :-D :wink:

Ako smijem pripomenuti, Scitec Nutrition ne spada u vrhunske proizvode, mozda i zato sto se proizvodi izrađuju u Madzarskoj.
Recimo, vrhunski proizvod ima Olimp.... :-D
vusobegood
Guru radilica
Guru radilica

Prethodna

Natrag na PČELARSKI RAZGOVORI

Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.