Kvalitetna LR košnica

Razgovori o LR košnicama
Pravila foruma
Ovdje spadaju teme isključivo o LR košnicama.

Re: Kvalitetna LR košnica

PostPostao/la tomislav kaselj » 03 sij 2014, 23:50

Mislim se hititi na proizvodnju pčelinjih društava za prodaju.Cca 100 kom. godišnje.Imaš kaj za mene u až formatu?
Si moram kupiti novu pilu ova mi je malo prespora pa moram nekaj poduzeti a proizvodnja rojeva je budučnost.Bil sam v Sloveniji i tam sam pobral neke finte itd.Milina jedna kak Janezi prodaju društva Taljanima, da ne veruješ!

vuso jel moze jos koji detalj u vezi ovog. mozda oblik isporuke (treseni rojevi il nesto drugo) i mozda koje pare su u pitanju

No imam i još jedno pitanje u vezi lr košnie. Zanima me da li je za početak potrebno sva tri nastavka. Jer negdje sam vidio kako neki imaju samo po dva. Plodište i medište, a da treći dodaju ako je paša jaka .

Ako uzmes drustvo na 10 okvira vec u bagremu ces trebati treci nastavak, a ako uzmes roj dovoljno rano onda ces treci nastavak trebati u suncokretu. Svakako si odmah uzmi 3 nastavka pa kad ti bude trebao da ga odmah mozes i koristiti.
tomislav kaselj
Stara faca
Stara faca

PostPostao/la Kensai » 06 sij 2014, 18:20

No imam i još jedno pitanje u vezi lr košnie. Zanima me da li je za početak potrebno sva tri nastavka. Jer negdje sam vidio kako neki imaju samo po dva. Plodište i medište, a da treći dodaju ako je paša jaka .

Ako uzmes drustvo na 10 okvira vec u bagremu ces trebati treci nastavak, a ako uzmes roj dovoljno rano onda ces treci nastavak trebati u suncokretu. Svakako si odmah uzmi 3 nastavka pa kad ti bude trebao da ga odmah mozes i koristiti.[/quote]

Hvala!
Kensai
Novi korisnik
Novi korisnik

PostPostao/la Kensai » 18 ožu 2014, 13:28

Zamolio bih vas za savjet. Ne znam što bi bilo bolje za bojanje košnice, belinkina lazura na vodenoj osnovi http://hr.belinka.com/belinka-belles/sa ... a-kosnica/ ili onaj gore spomenuti proizvod nano4life https://www.facebook.com/naprednatehnol ... 7376435308

Hvala!
Kensai
Novi korisnik
Novi korisnik

PostPostao/la kr1s » 24 ožu 2014, 22:06

Nešto što ne možeš pojesti ko prase i ostati živ i da je nanotehnologija bježi od toga ko vrag od tamjana.
kr1s
Stara faca
Stara faca

Prethodna

Natrag na LR

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.