otkupna cijena propolisa

Rasprave o propolisu

PostPostao/la akarlovic » 06 lis 2007, 21:34

No sve jasno Nenad M, samo sam onak "pjesnički" odgovoril. Bit je bila usmjerena da ne vjerujem kako bi netko čuvao propolis vani na dvorištu nego negdje drugdje.
Imam grumen propolisa star oko 3-4-5 godina (ko bi ga sad znal) koji mi služi da zainteresiranima pokažem kak izgleda (cca. 30 dkg ilti 300grama) ako je netko zainteresiran mogu ga smjesta utopit u "vatrenu vodu" pa odnjeti na analizu rezultat je mislim si ja laik identičan novom. Ali velim i napominjem ponovo to je samo moje nagađanje sudeći po okusu i mirisu. Sastav se ipak analizira osim te dvije navedene stvari još nekak.
This site is not what you think, or You to like. This is real Grass Grass for Sale. We have seed,sod,turf and artificial turf.So buy your grass grass for sale here. JEL ME NETKO TRAŽIO? PITAO ZA MENE? MA VIDI TI OVOG CIRKUSA OD FORUMA
akarlovic
Guru radilica
Guru radilica

PostPostao/la Nenad M » 07 lis 2007, 22:16

Pa normalno,a tko može tvrditi koliko je propolis star prije nego ga uzmemo iz košnice.
No ipak u košnici postoje uvjeti koje smatramo prirodnim ili idealnim pa smatramo da je taj
propolis friški.Isto je sa našim medom ja ga izvrcam a nesmijem ga puniti u staklenke da
ga ne pokvarim, a kako sam ga vrcal niko ni ne pita.
Nenad M
Guru radilica
Guru radilica

PostPostao/la akarlovic » 07 lis 2007, 22:24

:lol:
This site is not what you think, or You to like. This is real Grass Grass for Sale. We have seed,sod,turf and artificial turf.So buy your grass grass for sale here. JEL ME NETKO TRAŽIO? PITAO ZA MENE? MA VIDI TI OVOG CIRKUSA OD FORUMA
akarlovic
Guru radilica
Guru radilica

Re: otkupna cijena propolisa

PostPostao/la zare » 29 ruj 2008, 15:16

Ja sam ovdje novi, da li mi netko može reći gdje otkupljuju propolis?
zare
Novi korisnik
Novi korisnik

PostPostao/la ekomedo » 29 ruj 2008, 15:20

PIP
Ekomedo je pravi ekološki pčelar. Mellis picea lupus capillus longus provjerio! Pelud nema pojma. P.a.j.o. , idemo do kr(j)aja! Buronja je kenjac.
ekomedo
Guru matica
Guru matica

Lokacija: Zagorje, Primorje, Pokupsko, Banovina, G. Kotar, Lika, Lonjsko Polje,

PostPostao/la akarlovic » 29 ruj 2008, 15:37

akarlovic
Guru radilica
Guru radilica

PostPostao/la laik » 04 lip 2013, 22:02

Ako neko ima za prodati ok propolisa gotovog(onako da se ne da oprat kad kapne) ili eventualno neku količinu čistog ne razrijeđenog 100-300 grama prikupljanog na mrežicu (ne struganog) zainteresiran sam za kupiti platit ću bolje od otkupljivača ovaj prikupljani.....
laik
Novi korisnik
Novi korisnik

Prethodna

Natrag na PROPOLIS

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.