Kako postaviti pitanja predsjedniku saveza?

Obavjesti o promjenama, komentari i kritike, prijava grešaka, ideje itd.

Kako postaviti pitanja predsjedniku saveza?

PostPostao/la Admin » 23 stu 2011, 21:13

Od danas je forum pitanja predsjedniku HPS-a predviđen isključivo za registrirane korisnike foruma koji imaju dopuštenje administratora.
Za dopuštenje treba poslati zahtjev administratoru emailom za dodavanje u grupu "Formalna pitanja".
Molim vas da se nakon svakog vaseg posta obavezno predstavite imenom i prezimenom ukoliko to nije jasno iz vaseg korisničkog imena.
Admin
administrator
administrator

Re: Kako postaviti pitanja predsjedniku saveza?

PostPostao/la mzdjelar » 23 stu 2011, 22:35

SRAMOTA
tribute to pčela-prva,dežurna tužibaba,reko sam Vam :d
mzdjelar
Legenda
Legenda

PostPostao/la milenkoosa » 24 stu 2011, 00:00

još bolje ugasiti forun totalno
ako nemožemo nikako drugovačije , onda će mo pošteno!
Milenko Šuša
milenkoosa
Legenda
Legenda

PostPostao/la Admin » 24 stu 2011, 09:10

Zašto?
Zbog učestalih vređanja i nepoštivanja pravila foruma mnogi njegovi članovi su više puta bili upozoravani i banirani, ali se nisu naučili pravilima. Iz tog razloga pravila će se postrožiti. Svemu što se tiče Saveza, pitanja predsjedniku, gospodarstva i pčelarske politike nije mjesto u rubrici Pčelarski razgovori. Oni su namjenjeni za ležerne razgovore, a za sve ostalo postoje podforumi , pa tako i podforum Pitanja predsjedniku. Iz istih razloga Pčelarski savez Srbije je uveo da se svi članovi njihovog foruma moraju registrirati punim imenom i prezimenom, dok je Slovenski pčelarski savez ukinuo službeni forum. Ovdje se ne želi niti jedni niti drugo, već samo da bude malo reda i poštovanja sugovornika.

Od danas je forum pitanja predsjedniku HPS-a predviđen isključivo za registrirane korisnike foruma koji imaju dopuštenje administratora. Za dopuštenje treba poslati zahtjev administratoru emailom za dodavanje u grupu "Formalna pitanja". Molim vas da se nakon svakog vaseg posta obavezno predstavite imenom i prezimenom ukoliko to nije jasno iz vaseg korisničkog imena.
Admin
administrator
administrator

PostPostao/la loncarev » 24 stu 2011, 12:13

Pa fala onoj stvari vise. 6 godina je proslo otkad sam to prvi put zatrazio. Jel proslo godinu dana od odluke?

Postoji li mogucnost na forumu da se umjesto username-a prikazuje ime i prezime a da username ostane samo za logiranje?

Ja pozdravljam ovo.
Marijan Lončarević
loncarev
Poznato lice
Poznato lice

PostPostao/la ruzazeljko » 24 stu 2011, 13:26

Molim vas da se nakon svakog vaseg posta obavezno predstavite imenom i prezimenom ukoliko to nije jasno iz vaseg korisničkog imena.

Nemam ništa protiv, dapače. To bi trebalo poboljšati situaciju, još kada bi k tome i g. predsjednik ponovo počeo odgovarati na uredno postavljana pitanja?????
“Najbolji način da razveselite sebe je da razveselite nekog drugog.” Mark Twain

Željko Knežević, Našice
ruzazeljko
Poznato lice
Poznato lice

PostPostao/la kristijandubravac » 24 stu 2011, 14:15

loncarev je napisao/la:Pa fala onoj stvari vise. 6 godina je proslo otkad sam to prvi put zatrazio. Jel proslo godinu dana od odluke?

Postoji li mogucnost na forumu da se umjesto username-a prikazuje ime i prezime a da username ostane samo za logiranje?

Ja pozdravljam ovo.

i ti se slažeš kada presjednik radi protivno odluci hps a
kristijandubravac
Guru radilica
Guru radilica

PostPostao/la loncarev » 24 stu 2011, 14:40

kristijandubravac je napisao/la:
loncarev je napisao/la:Pa fala onoj stvari vise. 6 godina je proslo otkad sam to prvi put zatrazio. Jel proslo godinu dana od odluke?

Ja pozdravljam ovo.

i ti se slažeš kada presjednik radi protivno odluci hps a

ja se slazem s tim da iza svake izjave mora stajati ime i prezime. I to nebi uopce trebala biti neka odluka HPS-a, upravnog odbora ili predsjednika, to je stvar kulture.
Marijan Lončarević
loncarev
Poznato lice
Poznato lice

PostPostao/la kristijandubravac » 24 stu 2011, 14:57

kolega svatko ima pravo na privatnost ti znaš da u bivšem sistemu a odnosi se i na današnji da ljudi imaju strah u kostima i govore šuti šuti zgazit če te . iz toga razloga ljudima treba pustit pravo na privatnost
kristijandubravac
Guru radilica
Guru radilica

PostPostao/la Zvonko Babić » 24 stu 2011, 15:06

Potpuno je neprihvatljivo određivati što smije biti tema u Pčelarskim razgovorima. Tamo se treba dozvoliti pisanje o bilo čemu, naravno uz poštivanje pravila foruma. Ne vidim zašto se tamo ne bi moglo raspravljati o radu saveza.

Kada vam je već uzor forum SPOS-a, koji je mlađi od našeg, tamo nema pokušaja nametanja kulta ličnosti.

Već sam negdje drugdje napisao, tko želi privatnost, lako je ostvari izbjegavanjem foruma, ne treba dolaziti niti na sjednice upravnog odbora, ni tamo nema privatnost.
Zadnja izmjena: Zvonko Babić; 24 stu 2011, 15:09; ukupno mijenjano 1 put/a.
www.med-babic.hr
Zvonko Babić
Poznato lice
Poznato lice

PostPostao/la loncarev » 24 stu 2011, 15:07

kristijandubravac je napisao/la:kolega svatko ima pravo na privatnost ti znaš da u bivšem sistemu a odnosi se i na današnji da ljudi imaju strah u kostima i govore šuti šuti zgazit če te . iz toga razloga ljudima treba pustit pravo na privatnost

Ne kuzim zasto ja ne osjecam taj strah?
Pa ja zelim da me ljudi prestanu tapsat po ramenima uz recenicu "slazem se" i "dobro si napisao" dok drugima ljube dupe cim okrenem ledja i da vec jednom izadju iz misje rupe i kazu s cim se slazu a s cim ne i da pocnu zastupati svoje stavove. Ime i prezime je osoba, dok je nick na forumu brojka bez znacaja.
Marijan Lončarević
loncarev
Poznato lice
Poznato lice

PostPostao/la Mirza » 24 stu 2011, 15:24

kristijandubravac je napisao/la:kolega svatko ima pravo na privatnost ti znaš da u bivšem sistemu a odnosi se i na današnji da ljudi imaju strah u kostima i govore šuti šuti zgazit če te . iz toga razloga ljudima treba pustit pravo na privatnost

Dok mi admin dopusti pisanje u "Formalnim pitanjima" pitat ću ovdje(pitati se smije).1 Da li su "formalna pitanja"ustvari jedan oblik cenzure? Zašto se nisu oglasili i ostali članovi upravnog odbora?
I pitanje Kristijanu(mogao sam i pp ili mob. :wink: ) : " Kristijane da li će te "ušutkati"recimo baniranjem?
mirza mir i zakon
Mirza
Guru radilica
Guru radilica

PostPostao/la vusobegood » 24 stu 2011, 15:34

Admin je napisao/la:Zašto?
Zbog učestalih vređanja i nepoštivanja pravila foruma mnogi njegovi članovi su više puta bili upozoravani i banirani, ali se nisu naučili pravilima. Iz tog razloga pravila će se postrožiti. Svemu što se tiče Saveza, pitanja predsjedniku, gospodarstva i pčelarske politike nije mjesto u rubrici Pčelarski razgovori. Oni su namjenjeni za ležerne razgovore, a za sve ostalo postoje podforumi , pa tako i podforum Pitanja predsjedniku. Iz istih razloga Pčelarski savez Srbije je uveo da se svi članovi njihovog foruma moraju registrirati punim imenom i prezimenom, dok je Slovenski pčelarski savez ukinuo službeni forum. Ovdje se ne želi niti jedni niti drugo, već samo da bude malo reda i poštovanja sugovornika.

Od danas je forum pitanja predsjedniku HPS-a predviđen isključivo za registrirane korisnike foruma koji imaju dopuštenje administratora. Za dopuštenje treba poslati zahtjev administratoru emailom za dodavanje u grupu "Formalna pitanja". Molim vas da se nakon svakog vaseg posta obavezno predstavite imenom i prezimenom ukoliko to nije jasno iz vaseg korisničkog imena.

Bravo!
vusobegood
Guru radilica
Guru radilica

PostPostao/la kristijandubravac » 24 stu 2011, 16:29

Mirza je napisao/la:

Dok mi admin dopusti pisanje u "Formalnim pitanjima" pitat ću ovdje(pitati se smije).1 Da li su "formalna pitanja"ustvari jedan oblik cenzure? Zašto se nisu oglasili i ostali članovi upravnog odbora?
I pitanje Kristijanu(mogao sam i pp ili mob. :wink: ) : " Kristijane da li će te "ušutkati"recimo baniranjem?

ma šta im vrijedi baniranje kad ja nešutim nikome kada je riječ o boljitku pčelarstva pa postoji i osobni kontakt koji če biti neizbježan.
kristijandubravac
Guru radilica
Guru radilica

PostPostao/la nino » 24 stu 2011, 18:29

ma šta im vrijedi baniranje kad ja nešutim nikome kada je riječ o boljitku pčelarstva pa postoji i osobni kontakt koji če biti neizbježan.[/quote]

ovo oko vozila je suplje ko sir i ne vidim razloga cemu se ljutiti. Postoji par
nacina kako izbjeci a najednostavnije staviti pod nos uskladjenje sa eu.zakonima
pa se u ministarstvima mam smrznu nad svojim kerefekama

nemoj se zivcirati radi gluposti

P.S. adminu porucujem nek se spomene tko ga placa a to sigurno nije srpski i
slovenski pcelari pa da se poziva na njihova iskustva. Malo fali elementarne
pristojnosti i obzira toliko uobicajeno na forumu ali obzirom kakvi su ti
nadredjeni i njihovu praksu odnosno ponasanje nije ni cudo

.
ne podrzavam virtualne svjetove i pretpostavke
nino
Stara faca
Stara faca

PostPostao/la loncarev » 24 stu 2011, 19:01

a nista, cekamo da vidimo hoce li netko odgovoriti ili ce admin opet uzeti gumicu I pobrisati forum
jer tako nestaju problemi I nepodobni ljudi.
Marijan Lončarević
loncarev
Poznato lice
Poznato lice

PostPostao/la Admin » 25 stu 2011, 08:34

Teme koje su bile prebačene u Pitanja predsjedniku sad su otključane!
Za sva pitanja prema predsjedniku i savezu zatražite prebacivanje u grupu pa ih postavljajte u podforumu Pitanja predsjedniku.
Admin
administrator
administrator

Natrag na OBAVIJESTI ADMINISTRATORA I VAŠE PORUKE ADMINISTRATORIMA

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.