Par prijedloga

Obavjesti o promjenama, komentari i kritike, prijava grešaka, ideje itd.

Par prijedloga

PostPostao/la karelcro » 07 lip 2012, 20:27

Evo s ciljem podizanja kvalitete ovog ionako vrlo dobrog foruma imam par prijedloga. Budući da se hrpa korisnih informacija "pogubi" u ovoj šumi postova, te se postovi za te korisne informacije, najčešće u ciklusima, ovisno o godišnjem dobu postavljaju, jer se ljudima neda vrtiti stare postove, trebalo bi najbolje i provjerene prakse ujediniti pod jedan zatvoreni dio podforuma budući da su te stvari najčešće univerzalne i s godinama se bitno ne mijenjaju.

Znači to bi bio enciklopedijski dio foruma, koji bi bilo naprednom pčelaru ili početniku omogućio brz pregled potrebnih informacija, nešto slično Frequently asked questions (FAQ) koji ima većina foruma s ciljem nepretrpavanja istoga. Nužnost ovog prijedloga opravdavam, značenjem HPS-a na području informiranja i obrazovanja pčelara, na razini Republike Hrvatske, ali i šire regije.

Ovo, bi bila moja sugestija,pa bih molio određeni odgovor s Vaše strane, ukoliko je to moguće.

Lijep pozdrav
karelcro
Novi korisnik
Novi korisnik

Re: Par prijedloga

PostPostao/la tonci » 07 lip 2012, 20:44

Ovo je super prijedlog koji je inače ustaljena praksa na forumima drugih tematika. Za to je nužno potrebno par dobrovoljca koji su vrsni poznavaoci pojedinih tema, koji imaju volje napisati ili sažeti pojedine teme u postove koji se uvijek vide na početku tema i sve početnike ili novopridošle forumaše se upućuje da pročitaju te "trajne" poruke. Kompetentni dobrovoljaci postaju moderatori tema i nad tim temama imaju nešto više ovlasti u odnosu na ostale. Oni moderiraju teme na način da mogu brisati i ispravljati postove u toj temi, zabranjivati pojedincima koji i nakon opomena vode rasprave koje nisu vezane za temu, pisanje na toj temi i slično.
Naravno, za to su potrebni kompetentni dobrovoljci s moderatorskim ovlastima na temama i volja glavnog administratora da se angažira na razvoju foruma.
Zadnja izmjena: tonci; 07 lip 2012, 21:48; ukupno mijenjano 1 put/a.
tonci
Novi korisnik
Novi korisnik

PostPostao/la pceladp » 07 lip 2012, 21:04

ti si sagledao sve posljedice i uticaje takvog logicnog prijedloga zdravog razuma ? :)
pceladp
Poznato lice
Poznato lice

PostPostao/la tonci » 07 lip 2012, 21:46

pceladp je napisao/la:ti si sagledao sve posljedice i uticaje takvog logicnog prijedloga zdravog razuma ? :)

:) Nisam, imam ružičaste naočale i uživam u dobroj vjeri dobrih ljudi. Hvala što si me podsjetio na realnost naše svakodnevice :???:
tonci
Novi korisnik
Novi korisnik

PostPostao/la pceladp » 07 lip 2012, 23:37

sa svojim supertrutovskim idejama izvornog pcelarstva proicirajuci svoju
nutrinu kao presliku okoline odnosno vjestine koja je najbolje poznaje
i kroz koju se zelite eksponirat cete morati jos malo pricekat. Nije vrijeme
za kraljevske navade, gospodo :)
pceladp
Poznato lice
Poznato lice

PostPostao/la koki » 02 pro 2014, 17:57

Bilo bi sasvim u redu da administratori više promjene prikaz vremena na forumu.Ovako postovi nemaju blage veze sa vremenom koje je prikazano.Pomaknite sat!!!!
koki
Stara faca
Stara faca

PostPostao/la Nenad M » 03 pro 2014, 17:52

Podržavam ovaj prjedlog i sam sam nekoliko puta bezuspješno tražil neke recepte i sl.
Nenad Martinjak
Neko pije od radosti,neko od tuge ja od jutra!
Nenad M
Guru radilica
Guru radilica

Natrag na OBAVIJESTI ADMINISTRATORA I VAŠE PORUKE ADMINISTRATORIMA

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.