Je li i naš forum u komi?

Obavjesti o promjenama, komentari i kritike, prijava grešaka, ideje itd.

Je li i naš forum u komi?

PostPostao/la pet-r » 24 lis 2012, 09:45

Pozdravljam,
ne!koma je besvjesno stanje...
pet-r
Majstor
Majstor

Re: Je li i naš forum u komi?

PostPostao/la milenkoosa » 24 lis 2012, 12:28

koma, ili?
ako nemožemo nikako drugovačije , onda će mo pošteno!
Milenko Šuša
milenkoosa
Legenda
Legenda

PostPostao/la lukaletunic » 24 lis 2012, 12:36

Vidim kolega pet-r da je Vama forum samo zajebancija u zadnje vrijeme pa je stoga i Vaše pitanje deplasirano.
P.S. nemojte mi zamjerit,inače nisam svađalica po prirodi i ne pišem ovakve postove ali idu mi na onu stvar
ovakva pitanja od kolega koji po nekakvom znanju mogu biti konstruktivni dio ovog foruma ali ne oni bi da to bude
dobar forum a ničim ne doprinose tomu nego samo sa vremena na vrijeme ubace kakvu provokaciju i onda se
smiju iza kantuna. Dragi kolega vi radite kako hoćete to je vaša stvar ali nemojte vrijeđati i omalovažavati sve one dobre i poštene pčelare koji nesebično
djele svoje znanje ili neznanje jer veliki dio njih ga dijeli u dobroj namjeri i da pomogne,ako neko negdje i pogriješi pa ljudi smo od krvi i mesa.
Sa ovim sam završio na ovu temu i žao mi je jer ste me uspjeli isprovocirati jer vjerujem da je to je bila vaša primarna misao ali se ispričavam svekolikoj pčelarskoj javnosti zbog nekih neprimjerenih
riječi sa moje strane.
Lijepi pozdrav
lukaletunic
Guru radilica
Guru radilica

PostPostao/la wastedmedicus » 24 lis 2012, 12:44

Otvoris temu, postavis pitanje s kojim odmah i das odgovor zbog cega je to tako?! Neprocjenjivo...
wastedmedicus
Novi korisnik
Novi korisnik

PostPostao/la Zagorec » 24 lis 2012, 13:23

wastedmedicus je napisao/la:Otvoris temu, postavis pitanje s kojim odmah i das odgovor zbog cega je to tako?! Neprocjenjivo...

...za sve ostalo tu je...
Nigdar ni tak bile , da ne bi nekak bile ...
Zagorec
Majstor
Majstor

PostPostao/la kilimanjaro » 24 lis 2012, 13:55

da u komi! ovaj forum je zarazen najtezim oblicima bolesti kao sto su zajedljivost, zavist ,ljubomora, ovo-ono, ko-ce koga j..,kada. kako,zlo i naopako!
naravno ima skupina ljudi i ovdje koji nesebicno dijele svoje znanje, i na tome im hvala!
nisam na ovom forumu od jucer, pratim ga duuugo,ali sada zasto ga pratim?kad je zarazen,pa kao sto rekoh ima stvarno dobrih ljudi ovdje, a i nas je Hrvatski, znaci meni najblizi!
i jos nesto, pratim također i nahl-forum oni su za nas drugi planet sto se kulture tice!
kilimanjaro
Novi korisnik
Novi korisnik

PostPostao/la vusobegood » 24 lis 2012, 15:03

Nenadjebivi su mi tipovi što se javljaju sa idejama kako i što pisati i o čemu-dal sa točkicama ili upitnicima?
vusobegood
Guru radilica
Guru radilica

PostPostao/la milenkoosa » 24 lis 2012, 19:55

deder prevedi ovo vusiloviću "nenadjebivi"???????????????????'.........
Milenko Šuša
milenkoosa
Legenda
Legenda

PostPostao/la kova » 24 lis 2012, 20:26

Kolega Luka Vi ste stvarno pravi gospodin i vrlo kvalitetan sugovornik na ovom forumu i samim tim mi je još i više žao šta su Vas uspijeli isprovocirati . Vjerujte mi da zbog Vas i nekolicine konstruktivnih forumaša svakodnevno i pronjuškam ove stranice ali pitanje je do kada ,ako ovi likovi koji nemaju šta raditi to nastave i dalje raditi na ovom forumu .
kova
Novi korisnik
Novi korisnik

PostPostao/la PAVO » 24 lis 2012, 20:37

Forum boluje od iste bolesti ko i država-nema pravog gazde da napravi reda!
PAVO
Legenda
Legenda

PostPostao/la darko&antonija » 24 lis 2012, 22:13

.....luka je fino sve rekao....onako "u brk".......i to ne smatram "isprovociranim" odgovorom........to je jedini "lijek" da se na forumu podigne kvalitet rasprava u svakom smislu.......
dv
darko&antonija
Guru radilica
Guru radilica

PostPostao/la pet-r » 24 lis 2012, 22:27

luka se naljutio na mene zbog samo 3 točkice, koliko će se tek na tebe naljutit na tolike rojeve točkica?
Zadnja izmjena: pet-r; 25 lis 2012, 10:02; ukupno mijenjano 1 put/a.
pet-r
Majstor
Majstor

PostPostao/la Zvonko Babić » 24 lis 2012, 23:12

Naravno da nije.

Koristilo bi mu uz ostalo, da mravojed makne svoju fotografiju.
www.med-babic.hr
Zvonko Babić
Poznato lice
Poznato lice

PostPostao/la milenkoosa » 24 lis 2012, 23:13

u komi je!
jedni te isti ljudi podjeljeni u dvi -tri skupine (po razmišljanju) , kao da nemaju drugog nikakvog posla, nego ble..je pred kompom
iskompleksirani ko zna čim , razmjenjuju svoje misli na svojstven način..
tako da početnik, neuk pčelar koji zaluta na ovi forum nema što naučit, jer oni koji i hoće pokazati štogod , budu ubrzo popljuvani od inih...
Milenko Šuša
milenkoosa
Legenda
Legenda

PostPostao/la lukaletunic » 24 lis 2012, 23:51

Kao prvo Luka se na nikoga nije naljutio i nije zlopamtilo,evo gospodin Šuša je iznio svoje viđenje problema i po njemu su glavni krivci oni koji se češće javljaju,moram priznati da je to zanimljiva teza ali nema veze svatko ovdje troši svoje slobodno vrijeme i bezveze mi je da ozbiljni ljudi prigovaraju jedan drugome koliko su za računalom i sl. jer ne troše njihovo vrijeme,on čak spominje i neke skupine ali zar to i nije normalno da pričaš sa nekim koji želi pričati,ove ho-ruk upadice me ne zanimaju a tu ima stvarno zajedljivih tipova kojima je to duševna hrana ali dobro,mene svrstajte gdje god hoćete ja sam na forumu jer želim biti i volim pričati sa normalnim ljudima i nikoga ne provociram svojim prisustvom tu i volio bi da smo više tolerantni prema drugima.
P.S. zahvaljujem se kolegama koji djele moje mišljenje i usude se to javno reći jer bilo bi dobro da sa vremena na vrijeme položimo karte i rečemo što iskreno mislimo ali razumijem i one koji se ne žele zamjerati bombašima koji čekaju uvjek spremni. i na kraju što se samog foruma tiče kolega Pavo je dotakao bit problema,i to je istina.
lukaletunic
Guru radilica
Guru radilica

PostPostao/la milenkoosa » 25 lis 2012, 00:24

ama samo vi sjedite ako hoćete i 24 sata dnevno, boli me uvo , nego samo konstatujem da:
- bilo koja tema da se pokrene na ovom forumu odmah se postave-pojave "skupine ljudi", jedni koji če podržati, drugi koji će popljuvati
i treči koji će blatiti i prve i druge i tako u krug i ode priča u ko zna kom pravcu a da nema veze sa istom...
Milenko Šuša
milenkoosa
Legenda
Legenda

PostPostao/la ekomedo » 25 lis 2012, 05:37

Oko svake teme ,na zalost, razvije se neargumentirana i nefokusirana rasprava. Do toga stupnja da se uvijek pojavi i "strucnjak" koji tvrdi "da se kosnici mora prilaziti sa prednje strane" i da pcele spadaju u sisavce jer je evidentno da sisaju - nektar. ... :oops:
Ekomedo je pravi ekološki pčelar. Mellis picea lupus capillus longus provjerio! Pelud nema pojma. P.a.j.o. , idemo do kr(j)aja! Buronja je kenjac.
ekomedo
Guru matica
Guru matica

Lokacija: Zagorje, Primorje, Pokupsko, Banovina, G. Kotar, Lika, Lonjsko Polje,

PostPostao/la dragon » 25 lis 2012, 09:42

Razumijem pojedince da nakon 30 godina pčelarenja misle da sve znaju, ako ne baš sve ali su usvojili jedan svoj sustav pčelarenja koji ne misle mijenjati i ovaj forum im je dosadan pa rade sprdnju od ljudi koji na ovom forumu žele podjeliti svoje znanje sa onima kojima ga fali. Nažalost, mladi i neiskusni pčelari bi mogli neke stvari i ozbiljno shvatiti i napraviti si štetu. Tako da mislim da ovaj forum nije u komi, več da mu fali malo ozbiljnosti i društvene odgovornosti, jer ovo je ipak forum krovne pčelarske udruge.
dragon
Legenda
Legenda

PostPostao/la Kiko » 25 lis 2012, 10:28

milenkoosa je napisao/la:jedni te isti ljudi podjeljeni u dvi -tri skupine (po razmišljanju) , kao da nemaju drugog nikakvog posla, nego ble..je pred kompom

ustvari ono što je još poražavajuće je da od toliko registriranih ljudi možda 10-ak sudjeluje u nekim raspravama... dakle forum definitivno je u komi jer nema kritičnu masu koja bi proizvodila kvalitetan sadržaj koji bi privukao ostale na podjelu iskustva i komentiranje.

ekomedo je napisao/la:Oko svake teme ,na zalost, razvije se neargumentirana i nefokusirana rasprava.

a di su admini koji bi brisali postove koji nemaju veze sa temom? :)
Kiko
Novi korisnik
Novi korisnik

PostPostao/la lukaletunic » 25 lis 2012, 10:48

milenkoosa je napisao/la:ama samo vi sjedite ako hoćete i 24 sata dnevno, boli me uvo , nego samo konstatujem da:
- bilo koja tema da se pokrene na ovom forumu odmah se postave-pojave "skupine ljudi", jedni koji če podržati, drugi koji će popljuvati
i treči koji će blatiti i prve i druge i tako u krug i ode priča u ko zna kom pravcu a da nema veze sa istom...

Ma znam ja da vas boli uvo za manje-više sve ali hajdemo onda pričati otvoreno i razvrstaj onda te skupine o kojima pričaš jer stalno pričamo u nekom trećem licu,dobro tko su ti ljudi,tko su te skupine,ako ste mene već svrstali u ove dangube na forumu onda se deklarirajte u koju skupinu vi pripadate i za što se vi zalažete jer očito je da su cirab,darko i još neki glavni trn u oku, pa tko drugima brani pisati o svojim tehnikama,vidim da su točkice sada glavni problem u zadnje dane ali taj čovjek barem piše o pčelarstvu i o tehnikama vezanim za pčelarenje za razliku od nekih koji jedva čekaju da izvade iz konteksta neku riječ i šprdaju se a svoju tehniku pčelarenja nikom nisu i nikad neće pokazati,stalno se priča da mladi na forumu nemaju što naučiti ali pođite onda od sebe i razmislite što ste vi tom mladom pčelaru na forumu pomogli da on stekne barem minimum znanja za početi.
Kolega Šuša,nemojte misliti da imam nešto protiv vas osobno,to nikako ali treba svatko poći od sebe i osvrnut se i na svoje sudjelovanje na forumu jer najlakše je govoriti hipotetski ali od toga vam nema ništa,ali slobodno vi sada okrenite paljbu i po meni,ma nema problema,kritiku dobronamjernu uvijek prihvaćam ali ne i vrjeđanje i provokaciju jer sa tom mišlju je i otvorena ova tema.
Pozdrav!
lukaletunic
Guru radilica
Guru radilica

Sljedeća

Natrag na OBAVIJESTI ADMINISTRATORA I VAŠE PORUKE ADMINISTRATORIMA

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.