SMS Vaga firme Optical iz Kruševca

Teme vezane uz ostalu pčelarsku opremu
Pravila foruma
Teme vezane uz opremu za koju ne postoji posebno otvorena kategorija

Re: SMS Vaga firme Optical iz Kruševca

PostPostao/la Zvone » 02 svi 2016, 12:44

Ja sam uzeo jednu Apiloger i prezadovoljan sam. Ali da kolegi ne kvarimo temu...
Zvone
Majstor
Majstor

PostPostao/la smsvaga » 02 svi 2016, 22:54

tvidovic19 je napisao/la:Uz dužno poštovanje našim kolegama preko granice pogledajte proizvod potpuno razvijen i proizveden od strane hrvatske pameti!

http://www.sunbeescales.com/

Glupo je na nasoj temi pisati o drugim proizvodima, ali ajde, vidim da ste nov korisnik foruma, pa verovatno ne kapirate jos kako se koristi.
smsvaga
Novi korisnik
Novi korisnik

PostPostao/la smsvaga » 02 svi 2016, 22:59

PAVO je napisao/la:Kupio sam jednu Opticalovu i to je poluproizvod. Jednu sam već zamijenio jer nije radila a ova druga radi samo u modu 1. Mod 2 ne prepoznaje i tako sada trpim tu situaciju. Poslao sam mail ali bez odgovora. Tako.

Nije nam poznato da smo imali kupca pod imenom Pavo niti e-maila sa takvim problemom. Mozete se javiti pa da vidimo u cemu je problem.
smsvaga
Novi korisnik
Novi korisnik

PostPostao/la smsvaga » 02 svi 2016, 23:04

SMS Vaga Tim je održao prezentaciju SMS Vage u emisiji "Žikina šarenica" na RTS-u. Vest možete pročitati na našem sajtu http://www.smsvaga.com/index.php/157-zikina-sarenica

Emiiju mozete pogledati na youtube kanalu emisije https://www.youtube.com/watch?v=yVgnunr ... t=1h24m57s
smsvaga
Novi korisnik
Novi korisnik

PostPostao/la tvidovic19 » 03 svi 2016, 11:36

smsvaga je napisao/la:
tvidovic19 je napisao/la:Uz dužno poštovanje našim kolegama preko granice pogledajte proizvod potpuno razvijen i proizveden od strane hrvatske pameti!

http://www.sunbeescales.com/

Glupo je na nasoj temi pisati o drugim proizvodima, ali ajde, vidim da ste nov korisnik foruma, pa verovatno ne kapirate jos kako se koristi.
tvidovic19
Novi korisnik
Novi korisnik

PostPostao/la smsvaga » 26 ruj 2016, 22:39

SMS Vaga Tim biće na Tašmajdanu u subotu, možda i u nedelju, zavisi od interesovanja. Takođe ćemo biti prisutni istog vikenda i u Novom Sadu na manifestaciji "Pčelarski sokak" gde ćemo održati predavanje u petak.
Svi zainteresovani pčelari mogu naručiti SMS Vage za ove skupove najkasnije do petka na brojeve telefona +381638308107 i +381641447899.
Kao i prošle godine imamo sajamsku akciju - uz kupljenu SMS Vagu dobijaju se senzori temperature i vlažnosti vazduha gratis!
smsvaga
Novi korisnik
Novi korisnik

PostPostao/la smsvaga » 06 pro 2016, 00:23

NOVO! NOVO! NOVO!

Kada smo prošle godine pustili u prodaju 3. generaciju Optical SMS Vage obavestili smo svoje kupce da kupuju uređaj koji će tek u budućnosti pokazati pun potencijal kada sve opcije koje smo osmislili budu funkcionalne. Od danas na SMS Vagi postoji mogućnost očitavanja prinosa na pčelinjaku preko bluetootha na bilo kom pametnom telefonu, tabletu ili laptopu, što čini našu vagu jedinstvenom u svetu.
Svaka elektronika 3. generacije SMS Vage poseduje ovu tehnologiju koja će u potpunosti izbaciti ručni displej iz upotrebe. Dovoljno je da pčelar aktivira blutooth na svom mobilnom telefonu, poveže se sa vagom i uz pomoć aplikacije očita prinos meda i stanje na terenu.
Ovim revolucionarnim pristupom postigli smo da:
- prestaje potreba za kupovinom ručnog displeja čija je cena bila 30e
- ne koristimo ni statične displeje na samoj vagi koji su se kod drugih proizvođača pokazali kao slaba tačka jer su osetljivi na vlagu
- pčelar na terenu očitava sve parametre koje bi dobio u SMS poruci bez slanja iste i trošenja kredita
- pčelar će moći da na ovaj način vrši podešavanja vage, što na ni jednom drugom displeju nije moguće
Svi zainteresovani pčelari koji žele da uživo vide kako funkcioniše merenje prinosa bluetoothom imaće priliku da testiraju Optical SMS Vagu ovog vikenda u Novom Sadu 10. i 11. decembra na međunarodnoj konferenciji „Pomerajmo granice“, jer mi zaista pomeramo granice!
Vise na nasem FB profilu https://www.facebook.com/smsvaga/
smsvaga
Novi korisnik
Novi korisnik

PostPostao/la PAVO » 06 pro 2016, 11:06

Ja bih bio sretan da mi Vaša vaga za koju sam dao 200 e pošalje 2 najobičnije poruke dnevno. Samo to očekujem ali ne ide. Koliko mene košta živaca i novaca odlazak u Novsku usred sezone jer sam novi kontejner na kojem još nisam ugradio Gps odvezao u pustopoljinu, naštelao vagu i aktiviram ju pozivom kad ono nakon par poziva"mobilna stanica nije dostupna". Onda ju naštelam na drugi mod rekoh neka šalje dvaput dnevno.. Je slala je dan i pol pa sam opet imao obilazak Posavine i tako. Eto tako. Ovih dana Vam ju šaljem natrag. Nadam se da će biti nešto od nje.
PAVO
Legenda
Legenda

PostPostao/la smsvaga » 06 pro 2016, 22:35

PAVO je napisao/la:Ja bih bio sretan da mi Vaša vaga za koju sam dao 200 e pošalje 2 najobičnije poruke dnevno. Samo to očekujem ali ne ide. Koliko mene košta živaca i novaca odlazak u Novsku usred sezone jer sam novi kontejner na kojem još nisam ugradio Gps odvezao u pustopoljinu, naštelao vagu i aktiviram ju pozivom kad ono nakon par poziva"mobilna stanica nije dostupna". Onda ju naštelam na drugi mod rekoh neka šalje dvaput dnevno.. Je slala je dan i pol pa sam opet imao obilazak Posavine i tako. Eto tako. Ovih dana Vam ju šaljem natrag. Nadam se da će biti nešto od nje.

Mozete Vi poslati a mozemo i mi doci kada budemo dolazili u Gudovec. Svi nasi kupci bice obavesteni na vreme da bi dobili najnovije funkcije.
smsvaga
Novi korisnik
Novi korisnik

PostPostao/la smsvaga » 28 vel 2017, 22:28

Evo i rasporeda štandova na pčelarskom sajmu u Beogradu, ovde će biti štand Optical SMS Vage, kada se udje u deo sajma za pčelarsku opremu, skrenete levo ka štandu Minelija, od Minelija ponovo levo i u samom uglu biće štand SMS Vage.
Organizatori su nam maksimalno izašli u susret i dali prostor koji neće biti puno frekventan kako bismo svim zainteresovanim pčelarima prikazali sve funkcije koje SMS Vaga nudi. Na sajmovima najveću pažnju izaziva demonstracija očitavanja i podešavanja vage blututom sa mobilnog telefona, i naša SMS Vaga treće generacije je jedina u svetu koja pčelarima nudi komunikaciju blututom, SMS-om i Internetom. Svi koji unapred poruče svoju vagu moći će da je preuzmu na sajmu! +381638308107 i +381641447899.
Privitak/ci
11.jpg
11.jpg (44.1 KiB) Pogledano 1307 put/a.
smsvaga
Novi korisnik
Novi korisnik

PostPostao/la smsvaga » 25 svi 2017, 15:26

SMS Vaga Tim u sastavu Aida Maslan i Nikola Jovanović su sa svojom SMS Vagom učestvovali na 20. Međunarodnom sajmu izuma i inovacionih tehnologija Arhimed u Moskvi. Sajam je održan u Sokolniki izložbenom centru od 16.-19.05.2017. godine.

Ove godine je bilo prikazano nekoliko stotina izuma iz 15 zemalja podeljenih u 31 kategoriju. SMS Vaga je u kategoriji Informacionih, upravljačkih i navigacionih sistema osvojila ZLATNU MEDALJU. Iako je konkurencija bila žestoka, osvajanje ovog priznanja predstavlja potvrdu kvaliteta našeg uređaja i satisfakciju za sav trud koji smo uložili u njega. Osim zlatne medalje sajma Arhimed, osvojili smo i srebrnu medalju delegacije sajma Novo vreme iz Sevastopolja. Sajam Novo vreme već godinama sarađuje sa sajmom Arhimed i članovi su Međunarodne federacije asocijacija inovatora sa sedištem u Ženevi. Takođe smo dobili i recenziju SMS Vage Tehničkog fakulteta državnog univerziteta Volga.

Osim ovih priznanja pozvani smo i da predstavimo SMS Vagu na sajmovima inovacija u Seulu (Južna Koreja), Sofiji (Bugarska) i Kišinjevu (Moldavija). Iz Moskve nosimo najlepše utiske i ponosni smo na priznanja koja smo osvojili za naš izum.

Slike možete pogledati ovde: https://www.facebook.com/pg/smsvaga/pho ... 1561297411
smsvaga
Novi korisnik
Novi korisnik

PostPostao/la Ivan Erdeljac » 25 svi 2017, 23:10

Čestitke za trud i zalaganje!

Još bi bilo ljepše da Vaše vage mogu ovdje kod nas pokazivati tako visoke prinose meda na displeju!

Prava ste ekipa!
Johnny Cash-I walk the line

Ivan Gotovina-Idem pravocrtno!
Ivan Erdeljac
Guru
Guru

PostPostao/la smsvaga » 06 lip 2017, 22:31

Ivan Erdeljac je napisao/la:Čestitke za trud i zalaganje!

Još bi bilo ljepše da Vaše vage mogu ovdje kod nas pokazivati tako visoke prinose meda na displeju!

Prava ste ekipa!

Hvala na iskrenim čestitkama.

Čitajte o uspehu SMS Vaga Tima u Večernjim novostima!
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/re ... i-na-Guglu
smsvaga
Novi korisnik
Novi korisnik

PostPostao/la smsvaga » 05 lis 2017, 21:48

SMS Vaga Tim se vratio iz Istambula gde je na Apimondiji izlagao vagu i takmičio se u kategorji inovacija. Svi zainteresovani pčelari za kupovinu vage na Tašmajdanu mogu nam se javiti na brojeve telefona +381638308107 i +381641447899. Bićemo na Tašmajdanu u SUBOTU 07. oktobra 2017.
smsvaga
Novi korisnik
Novi korisnik

Prethodna

Natrag na OSTALA OPREMA

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.