Stanje društava u Dalmaciji

Radovi u pčelinjacima tijekom godine

Re: Stanje društava u Dalmaciji

PostPostao/la ekomedo » 19 ožu 2015, 21:33

Jadan si.
Moj med ima eko certifikate i laboratorijske analize njemačkog laboratorija, nalazi se (sad više ne) u inox bačvama a švicarci ga plačaju najmanje 2x više nego što dobiješ Ti za svoju "kadulju".
To što ja kao "nemam" dokaze da si Ti lopov i prevarant ne mijenja činjenično stanje - da si Ti lopov i prevarant.
I ta činjenica se neće promijeniti Tvojim novim laganjima i podmetanjima, prije isprikom i pokajanjem. Ali nisi Ti još spreman za promjene nabolje. Pozdravi zaručnicu.
PS.
Kad bi pametni šutjeli budale bi vladale svijetom pa se zbog toga ispričavam svekolikom pčelarskom puku na mojem ustrajnom nešutjenju.
Ekomedo je pravi ekološki pčelar. Mellis picea lupus capillus longus provjerio! Pelud nema pojma. P.a.j.o. , idemo do kr(j)aja! Buronja je kenjac.
ekomedo
Guru matica
Guru matica

Lokacija: Zagorje, Primorje, Pokupsko, Banovina, G. Kotar, Lika, Lonjsko Polje,

PostPostao/la TOMA 009 » 19 ožu 2015, 22:14

znači niste pederi nego pederčine :-D
TOMA 009
Guru radilica
Guru radilica

PostPostao/la ekomedo » 19 ožu 2015, 23:58

TOMA 009 je napisao/la:znači niste pederi nego pederčine :-D

Pomisao na to Te pali? :twisted:
Ekomedo je pravi ekološki pčelar. Mellis picea lupus capillus longus provjerio! Pelud nema pojma. P.a.j.o. , idemo do kr(j)aja! Buronja je kenjac.
ekomedo
Guru matica
Guru matica

PostPostao/la zlo » 20 ožu 2015, 00:20

Malo sam u DUBIOZI (pčelarskog) KOLEKTIVA,pari mi se da ste ne samo pogodili temu nego eto čak je i proširili(sa Dalmacije na cilu Hrvatsku pa i vaseljenu planetu)!
-----(ništa)!
Dok je sunca,bit će i pčela! Dobro svakome -zlo nikome!
zlo
Legenda
Legenda

PostPostao/la ekomedo » 20 ožu 2015, 00:28

zlo je napisao/la:Malo sam u DUBIOZI (pčelarskog) KOLEKTIVA,pari mi se da ste ne samo pogodili temu nego eto čak je i proširili(sa Dalmacije na cilu Hrvatsku pa i vaseljenu planetu)!
-----(ništa)!

A gdje je : meda svima - pa i pederima? 8)
ekomedo
Guru matica
Guru matica

PostPostao/la p-a-j-o » 20 ožu 2015, 00:37

ekomedo je napisao/la:Jadan si.
Moj med ima eko certifikate i laboratorijske analize njemačkog laboratorija, nalazi se (sad više ne) u inox bačvama a švicarci ga plačaju najmanje 2x više nego što dobiješ Ti za svoju "kadulju".
To što ja kao "nemam" dokaze da si Ti lopov i prevarant ne mijenja činjenično stanje - da si Ti lopov i prevarant.
I ta činjenica se neće promijeniti Tvojim novim laganjima i podmetanjima, prije isprikom i pokajanjem. Ali nisi Ti još spreman za promjene nabolje. Pozdravi zaručnicu.
PS.
Kad bi pametni šutjeli budale bi vladale svijetom pa se zbog toga ispričavam svekolikom pčelarskom puku na mojem ustrajnom nešutjenju.

da stvarno,svicarci ti placaju u suhom zlatu zato i vozis kombi i kamion koji su u fazi raspada
kazes nemas dokaza,pa gospodine Ban o vi pricate,pored mojih svjedoka vi se pozivate na moralost,jel ti moral ici lagati pcelare,prodavati im maglu zapakiranu pod Eko markica,kako imate norala kupovat pcele u mene a ne obavjestit nadzornu stanicu,,
kad sam to pricao covjeku iz poljoprivredne agencije ostao je u cudu kako vam kontrola nije oduzela certifikat,jel to vas moral
jel vas moral i prodavat konvencionalne matice pod ekoloskim,
stvarno gospodine ban oko vas sve zraci kako ste puni morala i postenja
p-a-j-o
Stara faca
Stara faca

PostPostao/la zlo » 20 ožu 2015, 00:43

Uff,đe me nađe,nema toga kod nas u Bosni,kao istinski čoban iz Bosne uvijek sam krave vodio "svjesno desno"-(ki i sad pčele!)-stoga..
Medno svima(a posebno Bosancima)!
Dok je sunca,bit će i pčela! Dobro svakome -zlo nikome!
zlo
Legenda
Legenda

PostPostao/la buli » 20 ožu 2015, 02:09

Ovo je strašno. Vrijeme je da pametniji popusti a da se ovi drugi ugleda na njega. Dosta više uzajamnog idiotizma i sramoćenja. Tak.
buli
Guru radilica
Guru radilica

PostPostao/la crnii » 20 ožu 2015, 02:18

buli je napisao/la:Ovo je strašno. Vrijeme je da pametniji popusti a da se ovi drugi ugleda na njega. Dosta više uzajamnog idiotizma i sramoćenja. Tak.

Konstruktivan prijedlog :shock: ;

pošto je ovo remećenje pčelarskog JRIM, primjerena kazna bi bila rad za opće dobro, po mogučnosti travanj-svibanj-lipanj, na pčelinjaku kod crnog tj mene.
Obečajem im krv, znoj i suze :lol:

Medno svima, pa i općedobrim radnicima.
crnii
Guru
Guru

PostPostao/la ekomedo » 20 ožu 2015, 07:20

crnii je napisao/la:
buli je napisao/la:Ovo je strašno. Vrijeme je da pametniji popusti a da se ovi drugi ugleda na njega. Dosta više uzajamnog idiotizma i sramoćenja. Tak.

Konstruktivan prijedlog :shock: ;

pošto je ovo remećenje pčelarskog JRIM, primjerena kazna bi bila rad za opće dobro, po mogučnosti travanj-svibanj-lipanj, na pčelinjaku kod crnog tj mene.
Obečajem im krv, znoj i suze :lol:

Medno svima, pa i općedobrim radnicima.

Samo pazi da ne požališ! Pajo bi Ti ukrao i trutove- lijevom rukom, dok bi Te tapšao desnom po ramenu.
ekomedo
Guru matica
Guru matica

PostPostao/la ekomedo » 20 ožu 2015, 07:37

Nije nemoguče ,štoviše, da dovoljnim ponavljanjem laž postane istina.
Sa druge strane istina je istina i ne haba se uzastopnom upotrebom.

Svakih mjesec, dva, pajo se pojavi sa pola posta ovdje na forumu kako bi se malo izreklamirao....to naravno nije niti zabranjeno niti nemoralno. Ali pošto ja imam osobno iskustvo prevarenog čovjeka , prevarenog konkretno i egzaktno od strane paje žalosti me činjenica da me smještaš u isti "koš" sa lopovom i prevarantom.
Zamisli recimo da Ti netko podvali neki proizvod a kada se Ti požališ na prevaranta svi Ti u glas govore - "šta se buniš, isti ste i ti i lopov, prestani se buniti"...

Žalosno je to što istina koju ja iznosim i notorne laži koje izmišlja pajo u Vašoj percepciji imaju "istu težinu" a ja bih trebao kao "biti pametniji" pa pustiti lopovu da poentira i likuje kako je "dokazao" da je on pravednik a ja "lopov".

Evidentno je da sam po istoj temi već jednom upravo ja prvi prestao , kao što je evidentno da je nakon par mjeseci fukara opet imala morala provocirati i vrijeđati.

Ako Ti smatraš da je tako u redu prihvačam Tvoje mišljenje ali onda svakako moram primjetiti da sam Te krivo procijenio i cijenio. Tak.
ekomedo
Guru matica
Guru matica

PostPostao/la p-a-j-o » 20 ožu 2015, 08:48

jel ovo tvoja moralost,srami se,prevarantu,nego prevarantu podmukli,isto tako si podvalio i moje matice iz nuklusa pod ekoloske,i ti ides meni govorit o postenju,svercaš sa maticama,i ljudima prodajes muda za bubrege,pod EKO markicom
jesu to te tvoje matice koje prodajes po 80e?????
i da sam imao za prodat savjest mi nebi dopustila da ti ih prodam da prodajes maglu jel ja za razliku od tebe imam savjest i moral
Privitak/ci
ekomedo1.jpg
ekomedo1.jpg (30.45 KiB) Pogledano 6190 put/a.
p-a-j-o
Stara faca
Stara faca

PostPostao/la Zagorec » 20 ožu 2015, 08:54

Dokaz br.1....ajmo dalje.... :P :P :P :P
Nigdar ni tak bile , da ne bi nekak bile ...
Zagorec
Majstor
Majstor

PostPostao/la ekomedo » 20 ožu 2015, 13:08

Dokaz da sam spreman platiti matice po 10€ ili kakav dokaz?
Naravno da će pajinih nekoliko članova plemena skočiti na mene iz gole solidarnosti, kao što će i nekoliko "mojih" reći - neka meni krepa krava ako susjedu dvije.
ekomedo
Guru matica
Guru matica

PostPostao/la p-a-j-o » 20 ožu 2015, 13:47

Eto koje matice se prodaju pod ekomatice,eto koje matice vrijede 80e,eto kako i moja baba moze prodat 2000matica,svercajuci sa maticama
eto vam price o moralu i postenju
p-a-j-o
Stara faca
Stara faca

PostPostao/la ekomedo » 20 ožu 2015, 14:11

Jadan si i lopov si. Ma koliko Ti vikao, lagao i podmetao te činjenice ostaju.
Ja nikada nikome nisam prodao maticu koju nisam sam uzgojio, moje matice su svake godine na nezavisnim testiranjima i da, prodajem ih po 20€ komad.
Ti si lopov pa nisi mogao a ne prevariti čak i kupca koji Ti je ove godine htio kupiti 300 nukleusa,...... jadan
ekomedo
Guru matica
Guru matica

PostPostao/la p-a-j-o » 20 ožu 2015, 14:53

tjesi me sta ima vecih lopova od mene kao sta si ti ,koji na osnovu pozivanja na moral i postenja varas jadne ljude,kako imas hrabrosti ista vise pisat,kako napokon ne proradi pravi moral
zasto si onda od mene trazio matice po 10e,sta bi sa njima,stavio ih na jelku za ukras,sramota,
a radije su zapalit kosnice i pcele nego ih prodavat gnjidama i lopovima kao sta si ti,
selekcionirani uzgajivac matica,koji bi od mene kupio neogranicen broj matica,a navodno ih nikom ne prodaje,zalosno i sramotno
p-a-j-o
Stara faca
Stara faca

PostPostao/la buli » 20 ožu 2015, 15:42

ekomedo je napisao/la:Evidentno je da sam po istoj temi već jednom upravo ja prvi prestao , kao što je evidentno da je nakon par mjeseci fukara opet imala morala provocirati i vrijeđati.
Ako Ti smatraš da je tako u redu prihvačam Tvoje mišljenje ali onda svakako moram primjetiti da sam Te krivo procijenio i cijenio. Tak.

Ma Medo...ti si car pa se carski i ponašaj. Noblesse oblige. Toliko.
buli
Guru radilica
Guru radilica

PostPostao/la lukaletunic » 20 ožu 2015, 22:18

Zagorec je napisao/la:Dokaz br.1....ajmo dalje.... :P :P :P :P

Jeli ovo tebe zabavlja :?: :shock:
lukaletunic
Guru radilica
Guru radilica

PostPostao/la medos » 22 ožu 2015, 20:52