Nastavci "ispušteni" sa popisa ????????

Ovdje možete postavljati pitanja predsjedniku Hrvatskog pčelarskog saveza [za registrirane korisnike]
Pravila foruma
Pitanja predsjedniku HPS-a predviđena su isključivo za registrirane korisnike foruma koji imaju dopuštenje administratora. Za dopuštenje treba poslati zahtjev administratoru emailom za dodavanje u grupu "Formalna pitanja". Pokušajte biti kratki i jasni, te ne postavljajte više od jednog pitanja u temi. Molim vas da se nakon svakog vaseg posta predstavite imenom i prezimenom ukoliko to nije jasno iz vaseg korisničkog imena. Kako predsjednik ima i drugog posla ne očekujte odgovor isti dan. Predsjednik će pokušati precizno odgovoriti na svako pitanje koje je vezano uz rad HPS-a.

Nastavci "ispušteni" sa popisa ????????

PostPostao/la ruzazeljko » 30 svi 2012, 22:24

Inspekcija Slavonsko baranjske županije u svom "redovitom" nadzoru pčelara, ustvrdila da nastavci za košnice nisu na popisu opreme predviđene za subvenciju. Činjenica je da su ljudi u pravu. Pitanje - Kako da mi prodavač iz Pipa napravi ponovljeni račun jer sam u trećem mjesecu kupio 100 kom kompletnih nastavaka (zajedno sa okvirima - koji su na popisu) po akcijskoj cijeni od 89.99 kn. Ne mogu vjerovati da se na popisu nalaze svi "dijelovi" košnice samo nedostaje NASTAVAK. jeli to propust koji će korigirati ili sam ja izgubio cca 4500.00 kn?
“Najbolji način da razveselite sebe je da razveselite nekog drugog.” Mark Twain

Željko Knežević, Našice
ruzazeljko
Poznato lice
Poznato lice

Re: Nastavci "ispušteni" sa popisa ????????

PostPostao/la Martink » 31 svi 2012, 07:04

Ne nisu u pravu i nastavci su na popisu u pravilniku i imate pravo na povrat.
Martin Kranjec
Martink
Legenda
Legenda

Re: Nastavci "ispušteni" sa popisa ????????

PostPostao/la ruzazeljko » 31 svi 2012, 10:00

Zahvaljujem na brzom odgovoru!!!
“Najbolji način da razveselite sebe je da razveselite nekog drugog.” Mark Twain

Željko Knežević, Našice
ruzazeljko
Poznato lice
Poznato lice

Natrag na PITANJA PREDSJEDNIKU HPS-A

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.