PITANJA PREDSJEDNIKU

Ovdje možete postavljati pitanja predsjedniku Hrvatskog pčelarskog saveza [za registrirane korisnike]
Pravila foruma
Pitanja predsjedniku HPS-a predviđena su isključivo za registrirane korisnike foruma koji imaju dopuštenje administratora. Za dopuštenje treba poslati zahtjev administratoru emailom za dodavanje u grupu "Formalna pitanja". Pokušajte biti kratki i jasni, te ne postavljajte više od jednog pitanja u temi. Molim vas da se nakon svakog vaseg posta predstavite imenom i prezimenom ukoliko to nije jasno iz vaseg korisničkog imena. Kako predsjednik ima i drugog posla ne očekujte odgovor isti dan. Predsjednik će pokušati precizno odgovoriti na svako pitanje koje je vezano uz rad HPS-a.

Re: PITANJA PREDSJEDNIKU

PostPostao/la zdrmedo » 04 sij 2015, 16:10

Dragi moji ja bi to ovaj rekel precjednik je maček a oni kaj rade u savezu su miševi predsjednik nema vremena jer ima na pretek drugog posla a za to vrijeme miševi kolo vode Gospon čmelec bi ja došel na on gemišt bok
zdrmedo
Poznato lice
Poznato lice

PostPostao/la Buronja » 04 sij 2015, 21:01

ekomedo je napisao/la:
katalenic je napisao/la:Da slažem se i mislim da bilo Ok da se i sam Precednik malo ukljući na ovaj forum . Bil bi red :-D

Predsjednik bi stvarno bio lud da se ukljući u naše rasprave. Osim kad bi imao mazohističke porive.
Demokratskom procedurom je čovjek izabran da odradi mandat i da radi dosta precizno određene zadatke propisane Statutom, aktima skupštine, UO,..... za što ISTIMA I ODGOVARA.
Zar bi mu stvarno trebalo angažiranje na forumu i upuštanje u beskonačne rasprave sa "oporbom"? I to na sasvim nedemokratskim principima - uvredama, insinuacijama, pod utjecajem alkohola,......
Prvo Mi moramo naučiti komunicirati na kulturan način pa možda precjednik osjeti želju .....što je nemoguće (i jedno i drugo). Zato i u ime toga smjera razmišljanja i ja se priključujem prozivci na neaktivnost precednika riječima: Dođi precedniće , da na Tebi brusim psovački vokabular - jer mi žena/šef/tata/mama .....ne daju.....pa sam frustriran/ljut/bijesan/razočaran.....a prije svega neodgojen/nekulturan.......a za sve to si kriv Ti Pedro ...mislim precjedniće! :evil: :twisted: 8) :shock:

Super !
Boli ga kurčina za nas kao i nas za njega!
Samo što bi on tribao biti tu radi pčelara a mi nemoramo biti pčelari radi njega .
Drugo mi nismo akademici pa da komuniciramo na kulturan način nego smo da izvineš prosti ljudi i divanimo prosto ljucki .
Ja osobno mu neznan ni imena ni bezimena ka ni on meni al radi Hrvackog pšelarstva i pčelara neka se zerica spusti nazemlju.
Imamo prodaju na kućnom pragu i to je najveći doseg H pčelarstva odnosno saveza .
Može li se bolje ? Više ?
Slušaj prika vi bliže Zagrebu morda više i znate o trudima našeg vrlog saveza al mi u ruralnim sridinami jako malo znamo o trudima imenovanih .
Slušaj čovik more se puno više al se neće.
Može se urediti način potpora za male ,velike ,ekološke i sva druga sranja al kako ko svoga izlobira taj za određeno vrime ima i koroist al dugoročno svi gubimo.

Nikidan zapije sa Jakovinom čovik slabije pije (muči ga asma)reko Tiho a što sa čelami ?
"Ma Nikola kako su se za vas vaši borili i koga ste birali to ste i dobili"reče čovik popi i ode a nami problemi ostadoše.
Buronja
Buronja
Guru radilica
Guru radilica

PostPostao/la cmelec » 04 sij 2015, 22:17

Napisati da neko propisom o urednim financijama želi ugasiti ovoga ili onoga je za mene neargumentirana rasprava...

Pozdrav prijatelj sa susjednoga brega!
Ovo sam zvlekel iz tvojeg posta.Upravo u tome i je jebeni problem!! Daj mi dočaraj makar i jedan jedini uredni propis koji bi shvatio i moj plitki um! Dočaraj mi jedan jedini propis koji je jasan ,netrosmislen,kojeg moze shvatiti i kojeg MOZE BEZ PROBLEMA I ANGAZIRANJA ODVJETNIKA I OVLAŠTENOG RAČUNOVOĐE provoditi PČELAR sa prosječnom inteligencijom na svojem pčelinjaku bez mnogo GUBLJENJA DRAGOCJENOG VREMENA! Ove intelektualne abortuse,koje pišu zakonodavci i nazivaju ih zakonima, nije vredno metnuti ni na WC papir.Još jedno prijatelj: Ne mora značiti da automatski treba staro baciti jer kao nevalja a novo prihvatiti kao dobro! Moj savjet ti je da nikad ne pišaj u stari bunar jer će ti mozda zatrebati!bok
cmelec
Guru matica
Guru matica

PostPostao/la cmelec » 04 sij 2015, 22:23

pelud je napisao/la:Pčelarstvo ide prema profesionalizaciji,ipak je to grana industrije.

Zakoni i propisi su dobrdosli. A hobista ce uvik biti i onih koji nepostivanje pravila nazivaju tradicijom.

Pozdrav Pelud
E tu si se zajebo! Pčelarstvo nikad nije i neće biti grana industrije! Pokušaj sam dokučiti zašto,jer mislim da več imaš dosta staza,a ako to i dalje tvrdiš onda ti stvarno nema pomoči.A na ovo drugo se neću niti osvrnuti:bok
cmelec
Guru matica
Guru matica

PostPostao/la kokica » 04 sij 2015, 23:37

cmelec je napisao/la:Napisati da neko propisom o urednim financijama želi ugasiti ovoga ili onoga je za mene neargumentirana rasprava...

Pozdrav prijatelj sa susjednoga brega!
Ovo sam zvlekel iz tvojeg posta.Upravo u tome i je jebeni problem!! Daj mi dočaraj makar i jedan jedini uredni propis koji bi shvatio i moj plitki um! Dočaraj mi jedan jedini propis koji je jasan ,netrosmislen,kojeg moze shvatiti i kojeg MOZE BEZ PROBLEMA I ANGAZIRANJA ODVJETNIKA I OVLAŠTENOG RAČUNOVOĐE provoditi PČELAR sa prosječnom inteligencijom na svojem pčelinjaku bez mnogo GUBLJENJA DRAGOCJENOG VREMENA! Ove intelektualne abortuse,koje pišu zakonodavci i nazivaju ih zakonima, nije vredno metnuti ni na WC papir.Još jedno prijatelj: Ne mora značiti da automatski treba staro baciti jer kao nevalja a novo prihvatiti kao dobro! Moj savjet ti je da nikad ne pišaj u stari bunar jer će ti mozda zatrebati!bok

Pa propisi se ne pišu da ih shvati Marica i Barica s 4 velika odmora škole . U tome i je problem naše poljoprivrede, svi misle da sve znaju..
Propise nek tumače oni koji su školovani za to, zato postoji ekonomski, pravni, agronomski fakultet.
To što je neko preškrt da da nekome 100-200 kn da mu vodi financije, da ode u savjetodavnu službu da mu tamo razjasne nedoumice je problem pojedinca...
Svi ste vjerovatno radili ili radite u nekoj firmi i kaj stvarno mislite da sve one ženskice u računovodstvu ili pravnoj službi tamo sjede bezveze...
kokica
Guru radilica
Guru radilica

PostPostao/la cmelec » 04 sij 2015, 23:48

Pa propisi se ne pišu da ih shvati Marica i Barica s 4 velika odmora škole . U tome i je problem naše poljoprivrede, svi misle da sve znaju..
Propise nek tumače oni koji su školovani za to, zato postoji ekonomski, pravni, agronomski fakultet.
To što je neko preškrt da da nekome 100-200 kn da mu vodi financije, da ode u savjetodavnu službu da mu tamo razjasne nedoumice je problem pojedinca...
Svi ste vjerovatno radili ili radite u nekoj firmi i kaj stvarno mislite da sve one ženskice u računovodstvu ili pravnoj službi tamo sjede bezveze...[/quote]

E pa jebi ga sad!bok
cmelec
Guru matica
Guru matica

PostPostao/la kokica » 05 sij 2015, 00:14

Ne kužim kaj ti nije jasno. Kad ti se pokvari auto ideš mehaničaru. Kad te boli zub odeš zubaru. Zakaj je problem onda ako neznaš neki zakon otiči pravniku...
kokica
Guru radilica
Guru radilica

PostPostao/la cmelec » 05 sij 2015, 01:26

kokica je napisao/la:Ne kužim kaj ti nije jasno. Kad ti se pokvari auto ideš mehaničaru. Kad te boli zub odeš zubaru. Zakaj je problem onda ako neznaš neki zakon otiči pravniku...

pozdrav pajdaš
Bolje spriječiti nego lječiti filozof! Pereš si svaki dan zube da nejdeš zubaru,pazljivo voziš da se ne potrgaš,kaj ne?Ali "zakon" te stavlja pred gotov čin, makar je napisan uskurac-niskurac i tak i tak bu se za tjedan dana menjal pa buš imal "zakon o izmjeni zakona" i tak. I ZAKAJ MI ONDA OPČE TREBA!! KAJ BUM UZ PČELARENJE STUDIRAL SA 60 LET PRAVO ILI EKONOMIJU ILI UPRAVNO PRAVO ILI PLAČAL KNJIGOVOĐE ILI BOLESNO PLAČENE PRAVNIKE!!!? SI TI NORMALAN!!!?bok :twisted: :twisted:
cmelec
Guru matica
Guru matica

PostPostao/la buli » 05 sij 2015, 01:39

Vidim ja da je Matija Gubec za tebe jedan običan pičji cijed.
buli
Guru radilica
Guru radilica

PostPostao/la Ivan Erdeljac » 05 sij 2015, 13:10

Čini mi se da si je predsjednik toliko toga metnuo na leđa da ni sam ne zna čega je predsjednik. :shock:
Mora da ima velikih problema kada piše životopis i u njemu navađa svoje funkcije! :roll:

Istina naši ljudi više pamte ljude po funkcijama(,bez obzira što to njima donosi) nego ljude koje zavređuju da ih se pamti po dobrim osobinama.
Pa i predmetni Matija Gubec pamti se kao vođa seljačke bune(u to vrijeme funkcija) koji je završio sa krunom na lomači.
Ili noviji primjer,I.Sanader-premjer sa zadnjom titulom veleiz.........
Kladim se,da malo ljudi zna ime i prezime onog čovjeka koji je u Kninu skočio u hladnu Krku da spasi ljude iz automobila,iako je to bilo prije par dana.

Predsjednika HPS-a prije ćemo zapamtiti kao lika koji nije ništa napravio nego da učini čuda u hrvatskom pčelarstvu.
Pa zašto da se čovjek puno muči?

Tako je to sa nama...........
Johnny Cash-I walk the line

Ivan Gotovina-Idem pravocrtno!
Ivan Erdeljac
Guru radilica
Guru radilica

PostPostao/la cmelec » 05 sij 2015, 21:05

Predsjednika HPS-a prije ćemo zapamtiti kao lika koji nije ništa napravio nego da učini čuda u hrvatskom pčelarstvu.

Imaš praf prijatelj
Ja ga više neću spominjati i prekrizil sam ga ! Nisam burek pa da sam svima dobar!bok
cmelec
Guru matica
Guru matica

PostPostao/la ivan.matijevic » 05 sij 2015, 22:11

cmelec je napisao/la:Predsjednika HPS-a prije ćemo zapamtiti kao lika koji nije ništa napravio nego da učini čuda u hrvatskom pčelarstvu.

Imaš praf prijatelj
Ja ga više neću spominjati i prekrizil sam ga ! Nisam burek pa da sam svima dobar!bok

Šteta Cmelec što nisi bio protukandidat predsjedniku..jer bi utrka bila neizvjesna kao Josipović-Kolinda :-D :lol:
Velebitski vuk
ivan.matijevic
Guru
Guru

PostPostao/la dragon » 05 sij 2015, 23:46

Tko bi bio Kolinda od njih dvojice???? :-D
dragon
Legenda
Legenda

PostPostao/la Ivan Erdeljac » 06 sij 2015, 16:44

Hajdemo se dogovoriti koja PITANJA PREDSJEDNIKU namjeravamo postaviti?
Kako bi mogli tražiti odgovore u dogledno vrijeme.
Johnny Cash-I walk the line

Ivan Gotovina-Idem pravocrtno!
Ivan Erdeljac
Guru radilica
Guru radilica

PostPostao/la cmelec » 06 sij 2015, 23:22

Ivan Erdeljac je napisao/la:Hajdemo se dogovoriti koja PITANJA PREDSJEDNIKU namjeravamo postaviti?
Kako bi mogli tražiti odgovore u dogledno vrijeme.

Bravo prijatelju,konačno nešto konstruktivno!
Prvo pitanje bi bilo TKO je i s KAKVIM NAMJERAMA USVOJIO POTPUNO PROMAŠENI NACIONALNI PČELARSKI PROGRAM ZA RAZDOBLJE OD 2014. DO 2016. GODINE !?
2. Dali su imali kakva iskustva s takvim modelom programa i ako nisu ,zašto nisu uzeli provjerene modele i legislativu iz EU , POBOLJŠALI GA, IIZBORILI SE za njega i onda ga usvojili ?!

To bi zasad bilo dovoljno.bok
cmelec
Guru matica
Guru matica

Prethodna

Natrag na PITANJA PREDSJEDNIKU HPS-A

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.