pčelarski kalendar za 2012

Djelomični tekstovi i razgovori vezani uz časopis Hrvatskog pčelarskog saveza: HRVATSKA PČELA

pčelarski kalendar za 2012

PostPostao/la darko&antonija » 01 pro 2011, 00:10

.......ima li šta od toga i radi li se na tome........jadno bi bilo da to nismo u stanju imati,bar u formatu A4......ili male džepne...........bilo kao poklon uz već besplatnu HP ili da se kupi.......ili da se sami hvatamo posla ako isti mislimo imati da nam krasi urede,prostorije........toliko o promicanju pčelarstva :wink: kao jednog od statusnih ciljeva......ili je ta promidžba završila na plaćenom oglasu na kojemu je moguće isti naručiti :?:
dv
darko&antonija
Guru radilica
Guru radilica

Re: pčelarski kalendar za 2012

PostPostao/la lesjak » 02 pro 2011, 09:46

Ove godine neće biti ništa od kalendara :(
lesjak
Poznato lice
Poznato lice

PostPostao/la mzdjelar » 02 pro 2011, 10:55

lesjak je napisao/la:Ove godine neće biti ništa od kalendara :(

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pa naravno skupa je Bilekova izborna kampanja!
tribute to pčela-prva,dežurna tužibaba,reko sam Vam :d
mzdjelar
Legenda
Legenda

PostPostao/la TOMA 009 » 02 pro 2011, 17:45

mzdjelar je napisao/la:

Pa disi mzdjelar,ovakve rasprave na forumu a bez tebe?Nek čovjek prođe što nas je više tamo to bolje za nas.
TOMA 009
Guru radilica
Guru radilica

PostPostao/la mzdjelar » 03 pro 2011, 01:21

TOMA 009 je napisao/la:
mzdjelar je napisao/la:

Pa disi mzdjelar,ovakve rasprave na forumu a bez tebe?Nek čovjek prođe što nas je više tamo to bolje za nas.

eto vjerovo ili ne nisam imao sto pametno da napišem,citam redovito postove...neke stvari mi se cine ok kaj je presidente naškrabo..no to je klasicni politički nastup di se obecavaju brda i doline..a kad treba da se djeluje nema od toga ni kolko je crno ispod nokta...
Umorio sam se od prepucavanja...nema svrhe..evo dokaz je kiki blizu vatre a stalno ga šalju po drva...

osvrnuo sam se na cinjenicu da je pred podjelu ljekova,bilek osobno govorio da hps ima oko pola milijuna kn po racunima sto savez okrece lovu od kamata i orocavanja..e sad ako se je zavrsila godina u plusu nije mi jasno zasto nema kalendara...

ali opet zaboli me dupe za kalendare,kada znam da su oni svake godine preplačeni ,znaci kalendar se u toj ediciji placa pre pre skupo..sto naravno nevalja i netko trpa lovu u dep mimo pravde i javnosti...

a onda si opet kontam ,pa gle kak ti svi plačaju tu clanarinu pa da nemogu tiskat bar kalendar slican onom katoličkom.... i tak pitam se di su pare...

da di su pare....e sad se budu javili pa ce reci potrosile se na ovo ..ono... a mene zanima tocno na sta.. koliko se uprihodovalo... i sl... ne samo da se napadno na brzinu nabroji pa da se zaboravi...

recimo za početak da vrate nase povjerenje bilo bi uredu da snimaju tonski zapis sjednica ida objave javno na stranicama...ako nemaju za opremu evo ja cu osobno izfinancirat sa kolegama tu silnu opremu ..a valjda cemo moc skupit 200 kn za diktafon... a i osobno cu ako lesjak nestigne stavit na net,doci snimit na net...

mogo bi sad do ujutru sa prjedlozima...
tribute to pčela-prva,dežurna tužibaba,reko sam Vam :d
mzdjelar
Legenda
Legenda

PostPostao/la darko&antonija » 03 pro 2011, 01:32

.........kalendar formata A3,nešto poput katoličkih košta cca 1 kn na bazi 500 kom..........za više komada još i manje.......ja se uzdam u Urednika da će nešto smisliti :wink:
dv
darko&antonija
Guru radilica
Guru radilica

Natrag na HRVATSKA PČELA

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.