Nova aplikacija

Ragovori o pčelarskim člancima u ostalim tiskanim medijima, tv/radio emisijama, webu i slično...

Nova aplikacija

PostPostao/la amikola » 23 kol 2015, 18:05

"Pčela voli letjeti..."
amikola
Legenda
Legenda

Re: Nova aplikacija

PostPostao/la koki » 23 kol 2015, 18:43

Fora je,i barem je na naškom pa se da razumjeti.
E sad je samo pitanje ako se budu pčelari koristili sa tom aplikacijom, hoće li netko tamo daleko imati evidenciju i uvid u stanje od nas pojedinačno.
A taj dio priče polako ulazi u ilegalno prikupljanje podataka, inače djeluje na prvu ruku ok.

Pozdrav
koki
Stara faca
Stara faca

PostPostao/la dadaas » 23 kol 2015, 18:44

Isprobao sam mnoge aplikacije i najveci problem svih njih je unos podataka. Tesko je unositi podatke kada si direkt na pcelinjaku i jos u rukavicama i odijelu.

Neznam kako ova aplikacija funkcionira, ali domaci proizvod izgleda obecavajuce, barem iz citanja novina.
dadaas
Stara faca
Stara faca

PostPostao/la Brle » 23 kol 2015, 21:14

Sve je to bezveze... Baš netko tko se ozbiljno bavi pčelarstvom bilježi podatke za svaku košnicu (mislim na preko 50-100 košnica)... A za ostale podatke tu je Excell... Svaki pokušaj takve aplikacije propada upravo iz razloga koji je dadaas naveo, a to je unos podataka. Najprije ekipa koja radi aplikaciju treba spigat kičmu na pčelinjaku bar jednu sezonu, a nakon toga će skužiti da od toga nema kruha...

Ali naravno, svaka čast curama na trudu, iz ovog će sigurno steći puno iskustva za svoje buduće projekte.
www.opg-brlekovic.hr
Brle
Guru
Guru

PostPostao/la buli » 23 kol 2015, 21:25

Ma nije to za nas..to je aplikacija za pčelarski biznis piše. Meni još jedna ovakva godina i zlatna kuna mi ne gine. Onda opljačkat benzinsku pa, kak je i red, u Remetinec. Biznisa..ćuj to. Tak. A curama kisikisi.
buli
Guru radilica
Guru radilica

PostPostao/la Prigor » 24 kol 2015, 20:42

Pročitao, registrirao se, probao, odustao.

I to sve u 20 min.

Meni nepotrebno.
Prigor
Majstor
Majstor

Natrag na IZ MEDIJA

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.