mjere

Zadnji red zadnja klupa, želje čestitke, pozdravi, nerazvrstani postovi i slično.

mjere

PostPostao/la cirab10 » 23 vel 2017, 21:17

mađu sa na sajmu u gudovcu tri vrla pčelara...poteće razgovor o svemu i svaćemu...ma kraju prevagnu sexsualne teme...pofli se jeda pćelar tam sa mora...e kod nas mjere idu u centimetrima tako ti ja imam 21...drugi pčelar veli i kod nas ja imam 22,5...nato če treći ja imam tri...ova dvokjica prasnu u smijeh...teče razgovor dalje predloži onaj sa mora ajde da nađemo jednu koja će ocijeniti tko može najbolje i najače...i tko dogovoriše sa jednom sponzorušom da to ona ocijeni i odmjeri...pošto su bili več u jaćim godinama krene onaj sa 22,5 bio nekih 25 minuta sa njom izađe zadihan i sac crven u licu eto ja obavih svoje...pomudi se pčelar sa mora no on usput uzme viagru da to sve štima i bude najbolji...za desetak minuta dojuri hitna i oveze ga u bolnicu...ostao je samo onaj što mu mjera bila tri...ode i on kod sponzoruše nema njega vrato se dalmatinac pita kolegu gdje je ma kod nje...kad u neku vrijeme dojuri hitna i tče kod sponzoruše u sobu...a ova dva ovaj valjda umro...no kad ono hitna nosi sponzorušu a kolega izađe van i pozdravi ovu dvojicu koji su blenuli ko tele u nova vrata.. ma kaži ti nama što joj ućiniš pa ti imaš samo tri...e drugari kod nas se mjeri na pedlje...
ne čini drugima što ne želiš da drugi čine tebi
cirab10
Guru matica
Guru matica

Natrag na ZADNJA KLUPA

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.