Nalazite se na: Naslovnica arrow Upravni odbor
ČLANOVI UPRAVNOG ODBORA Ispis E-mail
Administrator   
Ponedjeljak, 19 Studeni 2007

ČLANOVI UPRAVNOG ODBORA HRVATSKOG PČELARSKOG SAVEZA
 

I. Zagrebačka

Juraj Kukas
MOB: 098/919-1400
Izaslanik za udruge iz Zagrebačke županije: PU "Maslačak"-Dugo Selo, PU "Lipa"-Jastrebarsko, PU "Moslavina"- Križ, PU "Samobor i SV. Nedelja"-Samobor, PU "Sv. Nedelja"-Sv. Nedelja, PU "Matica"-Sv. I. Zelina, PU "Ban J. Jelačić"-Zaprešić, PU "Turopolje"-Velika Gorica, PU "Vrbovec" i PU "Kupska dolina" Pisarovina.

 


II. Krapinsko-zagorska

Damir Krog
MOB: 098/908-2529
Izaslanik za udruge iz Krapinsko-zagorske županije: PU "Kvirin Broz"-Klanjec, PU "Nektar"-Konjščina, PU "Krapina", PU "Gaj"-Mače, PU "Medeni"-Pregrada, PU "Hrvatsko Zagorje"-Zabok i PU "Pletara"-Lobor.

 

 

 


III. Sisačko-moslovačka

Dražen Kocet
098/553-511
Izaslanik za udruge iz Sisačko-moslovačke županije: PU "Kesten" Dvor, PU "Metvica " Kutina, PU "Metvica" Novska, PU Petrinja, PU "Lipa" Popovača, PU Sisak, PU Glina, PU "Kostanj" Hrv. Kostajnica, PU Sunja i PU "Maslačak" Kukuruzari

 

 


IV. Karlovačka

Ivan Puškarić

Izaslanik za udruge Karlovačke županije: PU Duga Resa, PU Karlovac, PU Ogulin, PU "SRCE" Slunj, PU "Kostenjar" Ribnik, Pu "Trnka" Dugo Selo Lasinjsko i PU Žakanje

 


V. Varaždinska

Vinko Pošta

MOB: 098/822-283

Izaslanik za udruge Varaždinske županije: PU Ludbreg, PU Varaždin i PU "Čmalica" Bednja


VI. Koprivničko-križevačka

Marijan Hrženjak

MOB: 098/914-4493

Izaslanik za udruge Koprivničko-križevačke županije: PU "Bagrem" Ðurđevac, PU "Bagrem" Kloštar Podravski, PU "Lipa" Koprivnica i PU Križevci


VII. Bjelovarsko-bilogorska


Izaslanik za udruge Bjelovarsko-bilogorske županije: PU "Bilogora" Bjelovar, PU Čazma, PU "Bagrem" Daruvar, PU "Cvijet" Garešnica, PU "Đuro Sulimanović" Garešnica i PU "Maslačak" Grubišno polje


 

VIII. Primorsko-goranska

Đuka Petrić
MOB: 098/995-8030
Izaslanik za udruge iz Primorsko-goranske županije: PU "Milutin Barač" Rijeka, PU "Smreka" Vrbovsko, PU Čabar, PU "Medun" Delnice, PU "Kuš" Cres-Lošinj, PU "Kadulja" Krk, PU "Učka" Opatija,  PU Rab, PU "Kuš" Bribir i PU Novi Vinodolski


IX. Ličko-senjska

Sanjin Žarković
MOB: 098/328-263
Izaslanik za udruge Ličko-senjske županije: PU "Drača" Senj, PU Gospić, PU "Trnka" Udbina, PU "Maslačak" Otočac i PU "Slap" Plitvička Jezera

 

 


X. Virovitičko-podravska

Dario Gmiza
MOB: 099/552-52-22
Izaslanik za udruge iz Virovitičko-podravske županije: PU "Lipa" Slatina, PU Virovitica, PU "Bagrem" Pitomača, PU "Papuk" Voćin i PU "Pčelic" Orahovica


XI. Požeško-slavonska

Željko Balen
MOB:098/793-303

Izaslanik za udruge Požeško-slavonske županije: PU Pakrac-Lipik, PU "Zlatna dolina" Požega, PU Pleternica i PU "Slavonska pčela" Požega


XII. Brodsko-posavska

Stjepan Aračić
MOB: 091/4460-111
Izaslanik za udruge iz Brodsko-posavske županije: PU "Nektar" Nova Gradiška i PU "Zrinski" Slavonski Brod


XIII. Zadarska

Ivan Zelić
MOB: 092/2929-732
Izaslanik za udruge iz Zadarske županije: PU "Velebit" Zadar, PU "Dalmatinka" Zadar, PU "Vrisak" Benkovac, PU "Vrijesak" Gračac i PU "Kadulja" Pag

 


XIV. Osječko-baranjska

Mario Marjanović
MOB: 098/163-9640
Izaslanik za udruge:PU "Barnja" Beli Manastir, PU "Bagrem" Donji Miholjac, PU "Đakovština" Ðakovo, PU "Pčela" Našice, PU "Pčela" Osijek, PU "Radilica" Osijek, PU "Valpovština" Valpovo i PU Levanjska Varoš


XV. Šibensko-kninska

Milan Kolundžija
MOB: 091/522-0255
Izaslanik za udruge iz Šibensko-kninske županije: PU Kistanje, PU "Drača"Knin, PU "Zagora" Unešić, PU "Vrisak" Kijevo, PU "Čikola" Ružić i PU "Pčela" Šibenik

 

 


XVI. Vukovarsko-srijemska

Stanko Čuljak
MOB: 099/663-2927

Izaslanik za udruge iz Vukovarsko-srijemske županije: PU "Cvelferija" Vrbanja, PU "Grac" Nijemci, PU "Milena" Borovo, PU "Nektar" Vinkovci, PU "Vukovar 91" Vukovar, PU "Cornacum" Vukovar i  PU "Matica"Županja.

 

 


XVII. Splitsko-dalmatinska

Ivan Mravak, dopredsjednik HPS-a
MOB: 099/679-9122
Izaslanik za udruge: PU "Levanda" Hvar, PU "Vrisak" Imotski, PU "Kadulja" Makarska, PU "Cetina" Omiš, PU "Vrisak" Sinj, PU "Ružmarin" Split, PU Trogir, PU "Dinara" Vrlika, PU "Radobilje" Žeževica, PU Trilj, PU "Vrisak" Vrgorac, PU "Matica" Otok Dalmatinski, PU "Vrdovo" Hrvace, PU "Ulišće" Cista Provo, PU "Kaduja" Brač, PU "Tilovina" Zagvozd, PU Kaštela, PU Marina


XVIII.Istarska

Darko Martinović
MOB: 098/441-433
Izaslanik za udruge iz Istarske županije: PU "Lipa" Pazin, PU "Nektar" Poreč, PU Pula, PU Labin, PU "Bujština" Buje, PU Buzet


XIX. Dubrovačko-neretvanska

Ivo Vlašić
MOB: 099/216-2503

Izaslanik za udruge iz Dubrovačko-neretvanske županije: PU Dubrovačko primorje" Majkovi, PU "Ruzmarin" Župa Dubrovačka, PU "Nada" Konvle, PU "Kadulja" Metković, PU "Planika" Ploće, PU "Vrijesak" Pelješac i PU "Mandarina" Opuzen


XX. Međimurska

Branko Lipić

MOB: 098/976-7127
Izaslanik za udruge Međimurske županije: PU "Akacija" Čakovec, PU "Čmela" Sv. Marija i PU "Nektar" Prelog


XXI. Grad Zagreb

Ivan Tucaković
MOB: 092/300-0362
Izaslanik za udruge iz Grada Zagreba: "Lipa", "Propolis", "Zagreb", "Pčelinjak", "Degenija", "Maja"  "Pčela"


 
« Prethodna   Sljedeća »
Pcelarski forum | Novosti | Kontakt

© HPS. Sva prava pridržana.